Kurzy českého jazyka pro ukrajinské uchazeče o studium na ZČU

Ústav jazykové přípravy organizuje intenzivní kurzy češtiny pro ukrajinské uprchlíky, kteří mají podanou přihlášku ke studiu na některou z fakult ZČU.

Předpokládaný začátek kurzu je 1. června a  konec 16. září 2022. Kurzy jsou určené pro úplné začátečníky nebo pro uživatele základů jazyka (A1/A2). Výuka bude probíhat denně od 8.30 do 12.00 v areálu kampusu ZČU na Borech.

Přihlášku na kurz je nutné podat nejpozději do 15. května 2022 zde.

V případě dotazů pište na czechzcu@ujp.zcu.cz. E-mailová komunikace je možná v ukrajinštině, ruštině, češtině a angličtině.

Курси чеської мови для українських абітурієнтів, які хочуть навчатися в ЗЧУ

Інститут мовної підготовки Західночеського університету організовує інтенсивні курси чеської мови для українських біженців, які подали заяву на навчання на одному з факультетів ЗЧУ.

Попередні дати початку і звершення курсу: 1 червня та 16 вересня 2022 року. Курси призначені для абітурієнтів з нульовим рівнем або першим/другим початковим рівнем знання чеської мови (A1/A2). Заняття відбуватимуться щодня з 8.30 до 12.00 на території кампусу ЗЧУ на Борах.

Заявку на курс необхідно подати не пізніше 15 травня 2022 тут.

Якщо у Вас виникли питання, пишіть, будь ласка, на електронну адресу czechzcu@ujp.zcu.cz. Електронне спілкування можливе українською, російською, чеською та англійською мовами.